Osman ÇAKMAK Fındık Komisyoncusu
ONLINE FINDIK FİYATLARI
Osman ÇAKMAK İngilizce Sayfası   Osman ÇAKMAK Almanca Sayfası
Online Fındık Fiyatlarını görmek için giriş yapınız.
Adminden Kullanıcı adı ve şifre almak için tıklayınız.
Kullanıcı Adı Şifre
 
Osman ÇAKMAK Facebook Sayfası Osman ÇAKMAK LinkEdin Sayfası Osman ÇAKMAK Twitter Sayfası Osman ÇAKMAK Google Plus Sayfası Osman ÇAKMAK Periscope Sayfası Osman ÇAKMAK İnstagram Sayfası
  NAKLİYE
Fındık NakliyesiTürkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.


Bizim taşımacılık stratejimiz; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.
Fındık NakliyesiTaşımacılığın kapıdan kapıya mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen,alanında en yetkin personel yapısı ve ofis içi lojistik destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi; kaliteli olmanın ön koşulu olarak görmekteyiz.
İç Fındık Nakliyesi

Kalite Politikamız ;

Günün teknolojik imkanlarından yararlanarak, günün koşullarına göre kaliteli servis üretmek ve optimum fiyat vermek. Cazibemizi, satarak değil maliyetimizi düşürerek sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırıcı sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak, mevzuatı iyi takip ederek çıkan veya çıkacak yasaları ve genelgeleri personelimize yetiştirmek ve gerekli bilgileri müşterilerimize iletmektir.

Copyright by Osman Çakmak Tüm Hakları Saklıdır. Ana Sayfa | Fındığın Tarihçesi | Köşe Yazıları | Fındık Fiyatları | Nakliye | İletişim Site Tasarım ve Seo
HKN İNTERNET